Pradžia  /  Kilimų ir kiliminės dangos valymas

Kilimų ir kiliminės dangos valymas


Perspėjimas!
 Pastaruoju metu daugėja  žadančiųjų atlikti paslaugas ”Švariau”“Pigiau” – tačiau tai nereiškia – geriau. Ko sekoje, daugėja nepatenkintų klientų, nes paslaugas atliko neprofesionaliai. Kilimų valymas – reikalauja pastangų, laiko ir žinių, kad klientas liktų patenkintas. Linkime neapsirikti ir atsakingai rinktis, – taip sutaupysite pinigų ir laiko.

Kilimai – kiekvienam malonu atėjus į namus, vaikštant basomis ant kilimo jausti švarą ir malonų minkštumą. Tam, kad kilimai ir kiliminė danga išliktų geros išvaizdos ilgiau, būtina tinkamai valyti ir prižiūrėti. Tegul, Jūsų namuose, kilimai tampa pačiu jaukiausiu interjero akcentu!

Ar žinojote, kad kilimų ir kiliminių dangų valymas turi būti atliekamas keliais etapais?

  • Giluminis kilimų valymas – tai yra labai svarbus procesas norint kokybiškai išvalyti. Valymą atliekame tam skirtu specialiu antgaliu. Tai užtikrina, kad purvas, po plovimo, nepasislėps dar giliau.
  • Kilimų plovimas/sausinimas – plaunama nealergizuojančiu šampūnu, šveičiama pritaikytais kilimams šepečiais. Likusis purvas, susiurbiamas galinga įranga, prireikus – procesas kartojimas. Baigiant plovimo procesą, kilimai ir kiliminės dangos yra išsausinamos iki 90%
  • Kilimo giluminis valymas  kainuoja  2,5 €/m2,  kiliminės dangos giluminis valymas  0,80-1,5 €/m2
     , taikomos galimos nuolaidos ( pageidaujant, galima paimti Jūsų kilimą iš namų ir grąžinti švarų ).

 Kilimų valymas atliekamas Vilniuje, dėl kitų miestų, teirautis bendru informacijos telefonu +370 620 27063

                          Giluminis valymas ir plovimas 

 

 


facebookgoogle_pluspinterestlinkedin